:: KONTAKT ::
Wakacje w Hiszpanii - profesjonalny serwis dla turystów
  • Artykuł
  • Pogoda
  • Mapa
  • Zdjęcia
  • Filmy

Tanie linie lotnicze do Hiszpanii


Planowanie wyjazdu zagranicznego to nie tylko wizyta w biurze podróży po uprzednim przeglądzie oferty z katalogu. Jak się okazuje, istotną kwestią pozostaje sama podróż do i z Hiszpanii. Choć opcji wiele, najdogodniejsze okazują się być linie lotnicze, które są zarówno komfortowym rozwiązaniem, jak i ogromną oszczędnością czasu.

Skąd do Hiszpanii?

Decydując się na samolotową podróż do Hiszpanii, warto zrobić rekonesans i znaleźć lotnisko, najbliższe miejscu naszego zamieszkania. W przeciwnym wypadku do kosztów biletu i nieuchronnych opłat lotniskowych, przyjdzie nam zapłacić również za podróż na lotnisko i z niego, a niekiedy także i nocleg w hotelu, jeśli nie dwa. Skąd więc wyruszyć do Hiszpanii? Bez wątpienia lotniska obsługujące połączenia między Polską a Hiszpanią znajdziemy w Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Krakowa, Łodzi, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Warszawy, Wrocławia oraz Zielonej Góry.

Jeśli samolot to najlepiej najtańszy

Choć koszty przelotu do Hiszpanii w porównaniu z kosztami samej wycieczki są stosunkowo niewielkie, to i tak każdy turysta stara się jak może by ograniczyć je do minimum, a tym samym zyskać dodatkowe fundusze na wakacyjne atrakcje, których w Hiszpanii nie brakuje. Na tanie loty do Hiszpanii liczyć więc mogą wszyscy ci, którzy zdecydują się skorzystać z usług linii lotniczych Wizz Air, jak i popularnych w ostatnim czasie Tanich Linii. Koszt przelotu w jedną stronę w obu tych przypadkach to około 200 złotych. W przypadku pozostałych przewoźników należy liczyć się ze znacznie wyższymi kosztami przelotów mieszczącymi się w przedziale od 600 złotych nawet do 1000 złotych za bilet. Bez wątpienia więc, decydując się na wycieczkę do konkretnego regionu w Hiszpanii, warto sprawdzić, a następnie porównać ofertę cenową biura podróży z naszymi własnymi kalkulacjami. Często bowiem biura podróży są w stanie wynegocjować dużo korzystniejsze, co oznacza niższe ceny za przeloty dla swoich klientów lub też wliczyć je w koszty całkowite za daną wycieczkę.

Autor: Julianna Orzechowska

Wszystkie prawa do strony Hiszpania-Wakacje.com i artykułów zastrzeżone
Wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu Hiszpania-Wakacje.com

Mapa Hiszpanii z podziałem na regiony. Sąsiedzi Hiszpanii.

Mapa Hiszpanii

Zródło: Wikimedia - licencja GNU

Piękne zdjęcia Hiszpanii

Życzymy Państwu udanych wczasów w Hiszpanii 🌞
Uwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku
serwis nie jest odpowiedzialny za dokładność i kompletność publikowanych danych.

Projekt strony i wykonanie - CreSEO