:: KONTAKT ::
Wakacje w Hiszpanii - profesjonalny serwis dla turystów
  • Artykuł
  • Pogoda
  • Mapa
  • Zdjęcia
  • Filmy

Wczasy w Hiszpanii, ceny wycieczek.


Gdzie leży Hiszpania?

Królestwo Hiszpanii usytuowane jest na Półwyspie Iberyjskim, i uważa się je, jako jedno z piękniejszych zakątków świata, do którego turyści zjeżdżają się z każdej strony świata. Hiszpania graniczy z Portugalią (od zachodu), z Francją (od wschodu) oraz z Gibraltarem (od południa).

Wczasy w Hiszpanii

Hiszpania jest krajem, gdzie zielone wzgórza a także marokańskie krajobrazy są niczym widok wyjęty z widokówki. Nic, więc dziwnego, że wczasy w Hiszpanii należą do najczęściej wybieranych wśród podróżujących. Ten kraj, bowiem, to nie tylko zatłoczone plaże czy tańce flamenco, lecz właśnie ten nietuzinkowy i niewątpliwie niezwykły krajobraz.

Czy warto jechać do Hiszpanii?

Odpowiadając na pytanie: „Czy warto odbyć podróż do Hiszpanii?” – Odpowiedź zdecydowanie brzmi TAK. Spośród wielu innych krajów (równie pięknych), Hiszpania jest najczęstszym zakątkiem polecanym przez biura podróży.

Ceny wycieczek

Ceny wycieczek do Hiszpanii są nieco zróżnicowane, ale niekoniecznie drogie. Biura podróży ciągle oferują swoim klientom promocje na dane wycieczki, w tym właśnie także te do Królestwa Hiszpanii. Z reguły są to podróże samolotem, ale można też podróżować do tego kraju autokarem. Ceny biletów uzależnione są od rodzaju środka transportu, oraz od ilości dni naszego pobytu w Hiszpanii, (jeśli jest to cena biletu połączona z ceną całości wycieczki).

Pobyt w Hiszpanii

Hiszpania, pomimo, że to duży kraj, jest tak jakby podzielony na poszczególne regiony, które, (mimo, że tworzą jedno) są zróżnicowane kulturowo, oraz poniekąd językowo. To zróżnicowanie wynika z tego, że kraj ten powstał z połączenia różnych księstw. Dlatego jako jednolity kraj, Hiszpania jest niezwykle różna, co czyni ją niezwykle atrakcyjna i wyjątkową. Pobyt w Hiszpanii może być ciekawą przygodą dla wszystkich się tam wybierających. Część hiszpańskich miast jest szeroko rozwinięta pod kątem turystyki. Tutaj, bowiem można zwiedzić wiele miejsc, mających związek z historią i kulturą tego kraju. A hiszpańskie plaże przyciągają wszystkich tych, którzy uwielbiają aktywny odpoczynek.

Autor: Adam Kaczmarek

Wszystkie prawa do strony Hiszpania-Wakacje.com i artykułów zastrzeżone
Wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu Hiszpania-Wakacje.com

Mapa Hiszpanii z podziałem na regiony. Sąsiedzi Hiszpanii.

Mapa Hiszpanii

Zródło: Wikimedia - licencja GNU

Piękne zdjęcia Hiszpanii

Życzymy Państwu udanych wczasów w Hiszpanii 🌞
Uwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku
serwis nie jest odpowiedzialny za dokładność i kompletność publikowanych danych.

Projekt strony i wykonanie - CreSEO